MARTINA PÁLKOVÁ

První zkušenosti v médiích nasbírala Martina Pálková v Mezinárodním oddělení ČTK. Následovala spolupráce s Českou televizí, TV NOVA, TV Prima, zpravodajskou televizí Z1 a TV Barrandov. Orientovala se na self promotion a televizní grafiku.

Mimo jiné se podílela na kampaních a grafice úspěšného projektu StarDance a dlouhodobě připravovala kampaně a mediální spoty pro projekt POMOZTE DĚTEM. Pracovala také jako dramaturg a scenárista. Např.:  dokumentární cyklus „Kde peníze pomáhají“, seriál pro děti Jakub na rybách, 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, autopropagační pořady ČT atd.

Díky sbírce Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize POMOZTE DĚTEM navázala spolupráci i s neziskovým sektorem. Byla členkou grantové komise projektu POMOZTE DĚTEM.

Nyní se orientuje na product placement v TV jako production manager a PR specialista.

PETRA ŠAFÁŘOVÁ

Velkou části mé práce jsou čísla, která mi dávají smysl a určitý řád. Vzhledem k zaměření agentury je pro mě ale velkým zpestřením pomoc na akcích z pozice produkce. Jsem ráda mezi lidmi a rozmanitost práce mě baví. Mohu zde využít zkušenosti z dosavadní praxe v oblasti účetnictví nebo HR, a zároveň mohu být agentuře prospěšná i jinak.

PETRA ČERNÁ

Pro mě je klient jako rodina, když je potřeba, snesu mu i modré z nebe…

Moje osobní motto  „Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“

NATÁLIE HORŇÁKOVÁ

Ráda Vás přivítám v kanceláři s úsměvem na tváři. Miluji svoji práci, a jsem připravená postarat se o všechno, co s kanceláří souvisí. Nejvíce mě ale baví asistovat kolegyním s přípravou eventů. Vedle toho mám ráda dobré jídlo         a cestování 🙂

NIKOLA HAITLOVÁ

Vzhledem k tomu, že miluji cestování a poznávání nových věcí, rozhodla jsem se po škole nasbírat zkušenosti v zahraničí. Nejprve jsem odjela pracovně do Řecka, a poté jsem absolvovala roční pobyt ve Velké Británii.

Po návratu do Čech se mi naskytla příležitost pracovat v televizní produkci.

Vítr mě nakonec zavál do Agentury Xact na pozici Event Manager, kde můžu všechny své dosavadní zkušenosti zúročit 🙂

PETR OPELKA

Zajímá mě grafika, design a nové technologie, hlavně počítače.
Grafice se profesionálně věnuji už 20 let.
Volný čas trávím na výletech v přírodě. Rád jezdím na kole nebo běhám.
(Hlavu si nejlépe vyčistím na kole nebo při běhu)

PETRA ODRŮŠKOVÁ

Do agentury jsem nastoupila před deseti lety s „absolutní neznámou“ toho, kam se vlastně v životě nasměrovat. 

Jsem odjakživa společenský člověk, a proto vyhledávám lidi a zábavu. Mám ráda výzvy, přírodu, cestování, procházky se psem a fotbal. Nemám ráda stereotyp, nudu a dlouhé mlčení.

Řídím se heslem: „Smích je jedna z nejmocnějších zbraní proti všemu.“

JOLANA DVOŘÁKOVÁ

 

ELLA REŠETŇAK

Už v průběhu studia na vysoké škole Metropolitní Univerzita, Praha jsem začala pracovat v televizní produkci na nejrůznějších projektech, hlavně reality show‘s. Práce s lidmi a emocemi v různých situacích byla moje druhá vysoká škola. Tyto zkušenosti jsem si odnesla nejen do pracovního života. Baví mě práce s lidmi, organizování a tvoření.